Neden Levent Kıraç Anka Eğitim

LEVENT KIRAÇ ANKA EĞİTİM’İN KURUCULARI EĞİTİMCİDİR

 • Alanında uzman – deneyimli – seçkin ÖĞRETİM KADROSU ile çalışmaktadır.
 • Levent Kıraç Anka Eğitim etkin bir rehberlik anlayışını esas alarak, rehber öğretmenlerimiz ve eğitim koçları ile birebir öğrenci TAKİP SİSTEMİ oluşturmuştur.
 • Levent Kıraç Anka Eğitim yapıcı disiplini ilke edinmiştir. Disiplinimiz sevgi ve ilgi üzerine kurulmuştur. Biliriz ki her şeyin başı sevgidir.
 • Bizler birçok şeyi öğrencilerimizin yüreğine dokunarak onların öğrenme becerilerini göz önünde bulundurarak ve kendilerinin istemelerini sağlayarak yaptıracağız. Çünkü bütün öğrencilerimiz bilir ki biz sadece onların başarısı için çalışıyor ve onları anlıyoruz.

ÇİZGİ ALTI ÇALIŞMASI İLE ÇİZGİÜSTÜ BAŞARI

Rehber öğretmenimiz ve branş öğretmenlerimizin yaptığı düzenli tarama testleri ve deneme sınavları sonucunda, öğrencide eksik görülen, anlaşılmayan bir konu tespit edilirse, ders çıkışı veya cumartesi günleri birebir, grup veya toplu olarak öğrencilere ek ders takviyesi yapılır.

Neden Levent Kıraç Anka Eğitim ?

Butik okul olduğu için sınırlı sayıda öğrenci kaydı alırız.

Sınıflarımız 16 kişiliktir. Öğrencilerimiz kalabalık sınıflarda kaybolup gitmez.

Kişiye özel eğitim anlayışı ile her öğrencimize hem bilimsel hem de psikolojik olarak destek verilir.

Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamalarını tamamlamalarını sağlanır. Bu süreçte verilen ödevler titizlikle branş öğretmenleri tarafından kontrol edilir.

Çözülemeyen bütün sorular tek tek çözülür.

Her öğrenci dersleri bitse bile kurumumuzda kalabilir. Ödevlerinin bir kısmı burada, çalışma sınıflarında, yaptırılarak konuyu ne kadar öğrendiği tespit edilir.

Kurumumuzda “HER ÖĞRENCİ ve HER DERS ÖZELDİR”. Bu doğrultuda her öğrencinin dersine giren bir eğitim koçu vardır. Öğrencinin tüm çalışmaları eğitim koçu tarafından yönlendirilir ve izlenir. Eğitim koçu ile sınıf rehber öğretmeni, öğrencinin kişiliğine uygun haftalık çalışma programı hazırlar. Öğrencilerin bu programı uygulamalarını sağlarlar. Bu program öğrencinin gelişimine bağlı olarak yenilenir.

Öğrencilerinin gelişimini arttırmaya yönelik yapıcı DİSİPLİNİ ilke edinmiştir.

Soru çözüm-test tekniği, sınav taktikleri, sınav kapsam ve içeriği ile zaman yönetimi vb. konularda ETKİN REHBERLİK ve birebir öğrenci TAKİP SİSTEMİ vardır.

Başarıya ulaşmak için İDARE-ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ-VELİ sorumluluğu ve işbirliği ile uygun eğitim ortamı sunar.

  WeCreativez WhatsApp Support
  ADEL Anka Eğitim ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizle WhatsApp Destek Hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yetkililerimiz size yardımcı olacaktır.
  👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com