Sanat ve Spor Faaliyetleri

Sanat ve Spor Faaliyetleri

Öğrencilerimizin sanatsal, sportif ve kültürel kazanımlarla yaratıcı yönü ve ilgi alanı ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi amaçlanır. Bu amaç doğrultusunda sanatı ve sanatçıları yakından tanımalarını sağlanır, çok sık sergi ve müze gezileri düzenlenir ve öğrencilerimizin sanatın evrensel boyutunu görmeleri sağlanır.

Atölye çalışmalarımızda resim dersinin yanı sıra müzik, endüstriyel tasarım, fotoğraf, karikatür, çinicilik, ebru, satranç çalışmaları ile sanat alanında yeteneklerin ortaya çıkarılması sağlanır, sanatsal bakış açısı kazandırılır. Böylece estetik duyguları gelişmiş bireyler yetiştirilir.

 Spor eğitimi, çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine, takım çalışması içinde rol almalarına, rekabet içerisinde dostlukla yarışma kültürü kazanmalarına ve olumlu bir hayat sürmelerine katkıda bulunur. Öğrencilerimizin, ilgi duyduğu spor branşında sportif becerilerini geliştirmeleri, sağlıklı birer yetişkin olmalarını sağlayacak spor faaliyetlerini yapabilmeleri sağlanır.

  WeCreativez WhatsApp Support
  ADEL Anka Eğitim ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizle WhatsApp Destek Hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yetkililerimiz size yardımcı olacaktır.
  👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com