Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı dil eğitimi kelime ezberlemek ve gramer konularını kavramaktan ibaret değildir. Gramer üzerinden yapılan çalışmalar; kelime bilgisinden yoksun, konuşmaktan çekinen nesiller doğuruyor. Levent Kıraç Anka Eğitim Kolejinde yabancı dil eğitim sistemi tek bir beceriyi geliştirmekten ziyade dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, test ve yazma temel becerilerini de kapsayacak şekilde oluşmaktadır. Öğrenci merkezli doğru program ve aktivitelerle (sosyal kulüpler, dramalar, piyesler vs.) pekiştirilir ve etkin bir başarı sağlanır. Seçmeli ikinci yabancı dil olarak Almanca öğretilmektedir.

  WeCreativez WhatsApp Support
  ADEL Anka Eğitim ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizle WhatsApp Destek Hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Yetkililerimiz size yardımcı olacaktır.
  👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com